Дорожні знаки на небезпечному перехресті (Київська обл., Києво-Святошинський р-н).

Володимир Василецький

Доброго дня!

Рухаючись по дорозі від с. Гатне (Київська обл. Києво-Святошинський р-н) в сторону с. Крюківщина (Київська обл. Києво-Святошинський р-н)я побачив, що на небезпечному перехресті з вулицею Прикордонна (біля відділу продажу ЖК Оранж Парк, координати перехрестя - 50.369713, 30.390127) не встановлено жодних дорожніх знаків.

Немає знаків пріоритету, при цьому на перехресті асфальтована дорога в усіх напрямках, тобто за ПДР машини, що рухаються від села Гатне в сторону села Крюківщина повинні давати дорогу тим машинам, що виїжджають з вул. Прикордонна. По факту так не відбувається. Автомобілі рухаються на цій ділянці зі швидкістю 60-80 км на годину. В разі ДТП відповідно до пункту 16.12 винним буде той, хто не уступив дорогу транспортному засобу, що рухається праворуч.

Також немає попереджувальних знаків про перехрестя.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Хто відповідає за наявність дорожніх знаків на даному перехресті?
2. Які заходи ви можете здійснити, щоб покращити безпеку руху на даній ділянці?
3. Рухаючись від с. Гатне в сторону с. Крюківщина чи потрібно уступати дорогу ТЗ, що рухаються зі сторони вул. Прикордонна?

З повагою,

Володимир Василецький
+380630771323
Київська обл., с. Крюківщина, СЖК Удачний, вул. Чубинського 1-Б.