Дорожні роботи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію на електронну пошту [email address] (наступні документи):

1. Актуальні скан-копії договорів документів про дорожні роботи, пов'язані з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг в Острозі за період від жовтня 2015 року до дня отримання цього запиту.
2. Надати інформацію про суму витрачених коштів на ремонт автомобільних доріг у Острозі в період від жовтня 2015 року до дня отримання цього запиту (окремо на капітальний ремонт та окремо на поточний ремонт доріг).
3. Надати наявні документи планів про дорожні роботи, пов’язані з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг у Острозі на 2019 і подальші роки.
4. За наявністю надати карти-схеми доріг про дорожні роботи, пов'язані з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг в Острозі за період від жовтня 2015 року, карти-схеми планів про дорожні роботи, пов'язані з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг у Острозі.

Відповідь прошу надати електронно на пошту [email address]

З повагою,

Дікун Анна Анатоліївна

Острозька міська рада

Ваш лист отримали.

Виконавчий комітет
Острозької міської ради.