Дороги

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати копію нової економічної програму розвитку українських доріг на 2018-2022 роки, схвалену Урядом 31 березня 2018 року.
Яким документом регламентується визначення терміну гарантії якості доріг? Прошу надати його копію.

З повагою,

Софія Миколівна Скиба

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України


Attachment SIneo283N1R18121114540.pdf
1.1M Завантажити відповідь


С. М. СКИБІ
[FOI #43214 email]

Шановна Софіє Миколаївно!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 05.12.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції надсилаємо копію постанови Кабінету Міністрів від 21.03.2018 № 382 «Про затвердження Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 – 2022 роки» (додається).
Одночасно повідомляємо, що відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до пункту другого § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, місцеві державні адміністрації. Кабінет Міністрів в межах компетенції видає постанови і розпорядження обов’язкові до виконання.
Відповідно до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів від 21.03.2018 № 382 «Про затвердження Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 – 2022 роки» Державному агентству автомобільних доріг доручено передбачати під час процедур закупівлі робіт з нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення встановлення гарантійних строків експлуатації таких об’єктів не менш як 10 років.
Крім того, у Положенні про Державне агентство автомобільних доріг України, затвердженому постановою Кабінету Міністрів від 10.09.2014 № 439, визначено, що Укравтодор є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури і який реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства.
Згідно з підпунктом 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Мінінфраструктури та Укравтодору для розгляду та надання Вам більш детальної інформації в установленому порядку.

Додаток: на 39 арк.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів України

show quoted sections

Посилання

Від: Катеринчук

 

,

³

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання