Дорога, тротуар і освітлення

Лукшина Елена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи планується поставити в ремонт перехрестя дороги Печерська\ Лобановського, зробити тротуари і нормальне освітлення? Якщо так, то коли? Якщо немає - то прошу включити це в план робот.

Дуже небезпечний перехрестя (як для дорослих, так і для дітей), відсутній тротуар, пішохідні переходи і нормальне освітлення. А також закривають видимість перехрестя неправильно встановлені паркани, які дуже близько встановлені до краю дороги. Даної дорогою ходять діти самостійно в школу та матуси водять своїх дітей в дитячий садок.
Прошу вжити відповідни заході.

Інформація про дану ділянку по кадастру:
Район:Києво-Святошинський.
КОАТУУ:3222485903
Зона:02
Квартал:008

З повагою,

Лукшина Елена

Лукшина Елена

Доброго дня!
На сельраду и депутатов с.Чайки направлено коллективное письмо за подписью более 300 жителей села по вопросу дороги, тротуаров и освещения по ул.Печерская с.Чайки. Прошу уведомить о результатах рассмотрения коллективного письма и предпринятых действий органов власти

З повагою,

Лукшина Елена