Дорога баланс

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина Т, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

на чиєму балансі знаходиться ділянка траси від магазину АНЖІО (Києво-Святошинського району Київської області с.Білогородка, вул.Володимирська 159) до КПП Київ ?

З повагою,

Катерина Т

Внутрішня політика,

1 Attachment

Києво-Святошинська РДА
---

Доброго дня!

Прохання пояснити чи були прийняти та оплачені роботи у 2019 р. по заміні асфальту на делянкі дорозі с.Белогородка біля магазину Анжіо ( Києво-Святошинського району Київської області с.Білогородка, вул.Володимирська 159 ), яка перебуває на балансі Департаменту регіонального розвітку КОДА(Київська обласна державна адміністрація)?

Так ж прохання надати документи на підставі якіх було вирішено, що асфальт руйнується
на делянкі дорозі с.Белогородка біля магазину Анжіо ( Києво-Святошинського району Київської області с.Білогородка, вул.Володимирська 159 ), яка перебуває на балансі Департаменту регіонального розвітку КОДА(Київська обласна державна адміністрація).

З повагою,

Катерина Т