допустимі стоки від міста Ірпінь

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про кількість, діаметр і максимальну пропускну спроможність каналізаційних колекторів, якими каналізаційні стоки з міста Ірпінь поступають в каналізаційну мережу міста Києва.
2. Інформацію про ступень зносу зазначених колекторів.
3. Інформацію про встановлений ПАТ "АК "Київводоканалом" ліміт (кількісні показники) допустимих каналізаційних стоків для міста Ірпеня в каналізаційну мережу міста Києва у даний час.
4. Інформацію про те, чи може ПАТ "АК "Київводоканал" дозволити місту Ірпінь збільшити обсяг каналізаційних стоків в мережу і на очисні споруди міста Києва, до якої величини може відбутися таке збільшення у разі надання ПАТ "АК "Київводоканалом" такої згоди.
5. Чи вживає ПАТ "АК "Київводоканал" будь-які заходи для забезпечення пропускної спроможності своєї мережі внаслідок можливого збільшення кількості каналізаційних стоків з міста Ірпеня в мережу і на очисні споруди міста Києва?
6. Де саме знаходиться точка розподілу каналізаційних мереж міста Ірпеня і міста Києва?

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна