доповнення на відповідь за № Р-550_ІЗ від 21.11.2020

Руднік Вікторія Олександрівна

Доброго дня!

Виходячи з відповіді на інформаційний запит щодо надання інформації "Висновки перевірки КЗШ№90" за № Р-550_ІЗ від 21.11.2020 та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Документ (закон, постанова або будь який інший нормативно-правовий акт) на підставі якого працівники департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради мають право надавати рекомендації, які мають оціночний характер і поради скаржникам, які не підлягають до складу осіб підлягаючим до перевірки.

1. Документ (закон, постанова або будь який інший нормативно-правовий акт) на підставі якого, було віділено лише одного з підписуючих батьків (Руднік Вікторію) в звернені № К-К-4150-П 23.06.2020 року і надо їй рекомендації.

2. Рекомендації, які були надані Смирновій Ользі.

3. Рекомендації, які були надані всім іншим батькам, які пидписували звернення щодо ПОРУШЕНЬ ПРАВ ДІТЕЙ - 15 осіб, та тим, хто написав звернення НА ПІДТРИМКУ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАКЛАДУ.

З повагою,

Руднік Вікторія Олександрівна

ДОН Кривий Ріг приймальня,

-- реклама -----------------------------------------------------------
Созвучны со временем:
История датского чуда Bang&Olufsen https://bit.ly/33CywZ3