Допоможіть отримати квартиру 10 років очікування: як сирота у Львові чекаю на власний куточок

Самалюк Христина Володимирівна

Доброго дня!

Доброго дня!

Самалюк Христини Володимирівни
місце реєстрації : м. Львів,
вул. Кирилівська, буд. 3-а, кв. 71-б
адреса для листування : м. Львів
вул. Городоцька, буд.174, кім.401

Звертаюся до Вас і маю велику надію на допомогу у вирішенні мого питання!

Я перебуваю на квартирному обліку у Львівській міській раді у пільговому списку для першочергового надання житла як дитина-сирота, позбавлена батьківського піклування. Згідно Програми 60/40 держава виділяє кошти для таких сиріт як я на житло

Громадською комісією з житлових питань при виконавчому комітеті Львівської міської ради неодноразово розглядалось питання щодо житлових умов моєї сім’ї. За результатами розгляду прийнято рішення щодо надання мені житла/виплату коштів на придбання житла за Програмою 60/40.

Проте, від часу засідань громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Львівської міської ради і до теперішнього часу питання не вирішено. На мої неодноразові звернення до чиновників Львівської міської ради, дзвінки на гарячу лінію міста – жодної зрозумілої відповіді мені не надано.

«16» жовтня 2018 року я звернулася до міської ради із запитом про надання публічної інформації . Відповідь на публічний запит мали надати протягом 5 днів, та не надали.

Неодноразово оббиваю кабінети міської ради, та чиновники міської ради сміються мені в лице , що запит ще навіть і не читали не те щоб дали відповідь!

Принесла дані більше 10 квартир – бодай би одну погодили ! Ні ! Кожного разу щось їм не так – не той район, не такий метраж, не той забудовник і т.д. Але все на словах ! То най би мені написали відповідь – яку квартиру я маю знайти ! І чому не підходять квартири які знайшла!
Чому чиновники но рекомендують усну що маю робити ? Чому не напишуть свої поради офіційно ?
Скільки я ще маю оббивати пороги міської ради, кланятися чиновникам аби хоч хтось з них мені сказав – що маю робити ?

Я не прошу те, на що не маю право ! Я не прошу чогось більшого ! Як дитина-сирота, яка позбавлена батьківського піклування я прошу тільки виділили мені кошти на квартиру по Програмі 60/40 ! Щоб я мала хоч якийсь свій куток !
Як дитина-сирота я не маю таких знань як пани в міській раді, але тому до них і приходжу, прошу, питаю – яку маю вибрати квартиру , що маю зробити ?????
Та ті пани з міської раді думають що всі розуми поїли! Ведуть себе так зверхньо ніби я прийшла не до міської ради, а до їхньої хати і милостиню в них прошу !
Про вас пишуть і говорять різні речі, але я бачила як ви вмієте поставити на місце чиновників які розтринькують гроші ! Їм дай півмільйона, мільйон та й піде як в сиру землю ! Ще й писками крутять ! Сидять в теплих хатах і біди не знають !
Я розумію що у Вас,, багато роботи ! Але маю надію що Ви навчите чиновників міської ради не футболити сиріт з одного кабінету до іншого, не сміятися їм в лице, навчите їх поваги до простих людей ! То є їх прямий обов’язок, як прийшла до них людина – бодай вислухати і сказати як людина має правильно зробити щоб і людині допомогти і свою роботу добре по совісті зробити.
Дякую що прочитали мого листа .

З повагою,

Самалюк Христина Володимирівна

Відділ доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

Доброго дня!

Ви надіслали своє звернення до управління інформаційного забезпечення та
доступу до публічної інформації Київської міської державної адміністрації.

14.11.2018 23:57, Самалюк Христина Володимирівна пишет:

показати цитоване

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42