Доплата психологу ЗДО за години роботи з дітьми логопедичної групи

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня, шановні освітяни! Допоможіть мені розібратись з наступним питанням. Я працюю практичним психологом в Закладі дошкільної освіти ( ясла - садок) чи маю я право на доплату за години роботи з дітьми логопедичної групи оскільки всі в нашому садочку отримають доплату, а саме вихователі логопедичної групи, музичний керівник закладу навіть помічник вихователя якій працює на цій групі, а у відділі освіти сказали що психологу не має ніякої доплати оскільки він і так повинен займатися розвитком цих дітей. Чи правильно я розумію що логопедична група це спеціальна група і я маю все таки право на доплату. Та на данний час це дуже складно довести.Дякую за увагу! Щиро вдячна за розяснення.

З повагою,

Ганна

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня! Дякую за надану інформацію. Вона підтвердила мої здогадки що насправді і практичний психолог ЗДО має право на доплату у 20% за години роботи в логопедичній групі.

З повагою,

Ганна