Доплата практичному психологу за роботу з дітьми з ООП.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): посадові оклади (ставки заробітної плати) педпрацівникам, до яких належать практичні психологи закладів дошкільної освіти, що працюють у групах для дітей з особливими освітніми потребами, які мають вади фізичного чи розумового розвитку або потребують тривалого лікування, підвищують на 20%. Таку норму визначає підпункт «в» пункту 28 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.1993 № 102. Отже, за години безпосередньої роботи з дітьми у спеціальних (логопедичних) групах практичний психолог має отримувати доплату в розмірі 20% посадового окладу.
Сторони Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016–2020 роки, рекомендують керівникам закладів освіти встановлювати педагогічним працівникам, які працюють в інклюзивних класах (групах), підвищені розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) відповідно до пунктів 28, 29 та 31 Інструкції № 102, а також надбавку за складність у роботі в розмірі до 50% відсотків посадових окладів (ставок заробітної плати) відповідно до пункту 3 постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298.

У закладі дошкільної освіти функціонує 11 груп, з яких: 2 інклюзивні, 1 логопедична, 1 санаторна. Управління освіти відмовляється збільшувати посадовий оклад практичного психолога на 20% за години безпосередньої роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби, а також надбавку за складність у роботі в розмірі до 50%. Чи правомірні ці дії, дайте будь ласка роз’яснення. До кого звертатися у разі порушення прав працівника. Дякую.

З повагою,

Людмила

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]