Доплата педагогу за роботу з дитиною з ООП, якщо дитина навчається на індивідуальній формі навчання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В методичних рекомендаціях " Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році" зазначено, що:
Клас, до якого зараховано дитину з ООП, яка здобуває освіту за індивідуальною формою не є інклюзивним, тому доплату за роботу з дітьми з ООП в таких класах є порушенням законодавства.
Прошу уточнити: чи передбачається доплата у розмірі до 20% педагогічним працівникам які викладають предмети дитині з ООП за її індивідуальним навчальним планом та проводять навчання дитини вдома, якщо даній дитині під час проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку встановлено наявність особливих освітніх потреб.

З повагою,

Юлія

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]