Долина річки Ірпінь

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лавровська Наіля Нариманівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня, шановне панство!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Дату внесення до відомостей Державного земельного кадастру і до Публічної кадастрової карті (шар «Обмеження у використанні земель») території СМАРАГДОВОЇ МЕРЕЖІ - долини річки Ірпінь площею 15039 га?

2. Документ, на підставі якого внесено до відомостей Державного земельного кадастру і до Публічної кадастрової карті (шар «Обмеження у використанні земель») території СМАРАГДОВОЇ МЕРЕЖІ - долини річки Ірпінь площею 15039 га.

Інформацію прошу надати через сайт "Доступ до правди".

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти