Документи в Секретаріаті Уповноваженого у справах ЄСПЛ

Бондар Олег

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну наступні документи, які знаходяться в Секретаріаті Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини:

1.) Запит в.о. Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ Давидчук О.В. від 09.06.2015 року , який було надіслано Голові Департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини Генерального Директорату з прав людини і верховенства права Женевєв Маєр на адресу (Рада Європи F-67075 Strasbourg Codex).

В тому запиті було зазначено: «До Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини надходять скарги заявників щодо невірного, на їх думку, нарахування державними виконавцями пені у зв'язку з несвоєчасними виплатами відшкодування"; "З метою належного виконання рішень Європейського суду просимо повідомити чи правильна формула, яку використовують державні виконавці, під час нарахування пені».

2.) Лист від 02.07.2015 року голови відділу Генерального Директорату з прав людини та верховенства права Департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини Генерального Секретаріату, в якому містить відповідь на вищевказаний запит в.о. Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ Давидчук О.В. від 09.06.2015 року.

3.) Службову записку від 18.01.2012 року №123-17/339 заступника керівника Секретаріату-начальнику відділу представництва держави в цивільних справах Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

З повагою,

Бондар Олег Олександрович

Т.Ящукевич, Міністерство юстиції України

2 Attachments

 

 

,

 

 

̳

. (044) 279 54 51

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]