Документи, які стосуються електронної реєстрації дітей у м.Львові

Гриновець Маркіян

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) кількість та перелік договорів (угод, аналогічних документів), складених з метою створення, організації, забезпечення або супроводу системи електронної реєстрації дітей для зарахування до дошкільних навчальних закладів у м. Львові за період з 2012р. по 2017р.;

2) сума витрачених коштів по кожному договору з п.1 цього запиту, з вказанням джерел фінансування;

3) загальна сума витрачених коштів для розробки та роботи системи електронної реєстрації дітей у м. Львові за період з 2012р. по 2017р., з вказанням джерел фінансування та їх часткою у загальній сумі;

4) перелік фізичних та юридичних осіб, з якими укладались документи, зазначені у п.1 цього запиту;

5) копії документів, зазначених у п.1 цього запиту;

6) копії документів, що містять технічне завдання (яке може включати опис алгоритму роботи, візуальне оформлення, перелік інформації, яка обробляється та порядок її обробки системою/програмою, інші вимоги для реалізації програмного забезпечення), пов’язаних з договорами, зазначеними у п.1 цього запиту.

Зазначаю, що відповідно до п.2 ч.4 ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», у цьому запиті я зазначаю загальний опис інформації або зміст документа, яка мені необхідна.

Також звертаю Вашу увагу, що відповідно до ч.5 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» - "не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно."

З повагою,

Гриновець Маркіян

Управління освіти Львівської міської ради,

1 Attachment

З повагою, управління освіти!

Управління освіти Львівської міської ради,

2 Attachments

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: Юра Коруд <[1][email address]>
Кому: "Управління освіти Львівської міської ради" <[2][email address]>
Тема: Відповідь гриновцю
Дата: 16 січня 2018, 11:21:00

--
З повагою, управління освіти!

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[email address]