Документи для отримання Дозволу на викиди Трикотажна фабрика Роза

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Звертаю Вашу увагу на те, що ПраТ "Трикотажна фабрика "Роза" ЄДРПОУ 00307313, фактичне місце здійснення діяльності: Київська область, місто Бровари, бул.Незалежності, 23,
отримали Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами № 3210600000-325 від 22.01.2019, з терміном дії 10 років, Категорія небезпеки: 2.

Зідно статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу, виданого суб’єкту господарювання, об’єкт якого належить до другої або третьої групи, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Видача цього дозволу була погоджена Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області №10-04.3-01/409 від 14.01.2019, як з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення у Київській області.

Копія Дозволу на викиди:
https://dostup.pravda.com.ua/request/709...

Прошу відповісти на всі попередні питання, як орган, який погодив видачу даного Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами:

1. Який розмір санітарно-захисної зони підприємства ПраТ "Трикотажна фабрика "Роза" ЄДРПОУ 00307313 саме для фактичного місця здійснення діяльності вищевказаного підприємства: Київська область, місто Бровари, бул.Незалежності, 23.

2. Перелік видів діяльності, які здійснює вищевказане підприємство саме для фактичного місця здійснення діяльності: Київська область, місто Бровари, бул.Незалежності, 23.

3. Документи, які були подані для отримання Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелам підприємством ПраТ "Трикотажна фабрика "Роза" ЄДРПОУ 00307313, фактичне місце здійснення діяльності: Київська область, місто Бровари, бул.Незалежності, 23, а саме:

1) копію документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин;

2) копію документів про інвентаризацію стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, видів та обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, пилогазоочисного обладнання;

3) копію документів про оцінку впливу викидів забруднюючих речовин на стан атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони.

4) копію документів, де обґрунтовується розмір санітарно-захисної зони.

З повагою,

Ірина

Відділ держсанепідекспертизи,

1 Attachment

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

1 Attachment