Документи АУРА

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Степанюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Степанюк

Доброго дня!

В Одесі за адресою вул. Золотий берег 37 в рекреаційній зоні зводиться житловий комплекс "АУРА". Квартири продаються на сайтах нерухомості саме як кваритри, хоча житлова нерухомість за законом в рекреаційній зоні будуватися не може. https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6%D0%...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Яким чином стало можливим використання рекреаційної ділянки під будівництво житлового комплексу? Розпишіть будь-ласка схему оборудки.
2) Який об'єкт (функціональне призначення) зводиться за даною адресою, згідно містобудівних умов та обмежень?
3) Чи відповідає задеклароване функціональне призначення об'єкту намірам забудовника, якщо в ньому наразі вже продаються "квартири/апартаменти?
4) Копію Містобудівних умов та обмежень на його проектування
5) Копію експертного звіту щодо проекту
6) Копії документів на земельну ділянку.
7) Копії рішень про відведення земельної ділянки під будівництво.
8) Копії документів що підтверджують законність будівництва об'єкту в пляжній зоні, згідно водного кодексу України (100 метрів від урізу води)

З повагою,

Олександр Степанюк

Одеська міська рада

1 Attachment

З пованою, департамент архітектури та містобудування ОМР

УДАБК ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]