документація на житловий будинок за адресою: м. Одеса, вул. Асташкіна, 21.

Доброго дня!

Пунктом 1.2 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 № 76, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 серпня 2005 р. за № 927/11207, визначено перелік технічної документації постійного зберігання, до якого влючаються: акти державної комісії про приймання жилого будинку в експлуатацію; проектно-кошторисна документація зі схемами влаштування внутрішньобудинкових мереж водопостачання, каналізації, центрального опалення, тепло-, газо-, електропостачання; тощо.

Керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.) Копію Розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради, яким був затверджений акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта — багатоквартирного будинку з нежитловими приміщеннями та інженерними мережами за адресою: м. Одеса, Приморський район, вул. Асташкіна, 21.
2.) Копію декларації/сертифікату про готовність об'єкта до експлуатації та (або) акту державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта — багатоквартирного будинку з нежитловими приміщеннями та інженерними мережами за адресою: м. Одеса, Приморський район, вул. Асташкіна, 21.
3.) Надати копію договору оренди земельної ділянки площею 0.3249 га, для будівництва 3-секційного 5-9 поверхового жилого будинку й благоустрою прилеглої теріторії, який укладено із КОЛЕКТИВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ОДЕСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА № 8 (КП ОПМК № 8), за адресою м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 79-81, вул. Асташкіна, 19-21

З повагою,

Михаил

Одеська міська рада

2 Attachments

Доброго дня.

Департамент комунальної власності ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

УДАБК ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]