Документальне визнання епідемії COVID-19 (ПОВТОРНИЙ)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи існувала протягом 2020 р. в Україні епідемія гострої коронавірусної хвороби, викликаної вірусом Sars-CoV-2?
2. Чи існує на момент подання запиту в Україні епідемія гострої коронавірусної хвороби, викликаної вірусом Sars-CoV-2?
3. Який офіційний документ чітко фіксує наявність або відсутність в Україні епідемії гострої коронавірусної хвороби, викликаної вірусом Sars-CoV-2?

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Нагадую, що розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Анатолiй

Відділ з питань громадського здоров'я,

1 Attachment

З повагою,
Команда відділу з питань громадського здоров'я