Документ, що підверджує існування вірусу Sars-CoV-2 у якості збудника захворювання COVID-19

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анатолiй, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Для спростування чуток, що ширяться мережою інтернет щодо відсутності вірусу Sars-CoV-2, а також на основі того, що факт існування вірусу Sars-CoV-2 як збудника COVID-19 неодноразово стверджувався у нормативних документах та висловлюваннях посадових осіб Міністерства охорони здоров'я, а також на основі ст. 17 Закону "Про захист населення від інфекційних хвороб", де зазначено, що "громадяни та їх об'єднання мають право на отримання достовірної інформації щодо епідемічної ситуації в Україні", та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Документ або його копія (чи посилання на нього), яким офіційно встановлюється факт беззаперечного існування вірусу Sars-CoV-2.
2. Документ або його копія (чи посилання на нього), яким офіційно встановлюється факт беззаперечної причетності вірусу Sars-CoV-2 до захворювання COVID-19 у якості збудника.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Нагадую, що розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Анатолiй

Центр громадського здоров'я МОЗ України,

1 Attachment

З повагою,

Центр громадського здоров'я МОЗ України

* e-mail: [1][email address]

* телефон: [2]+38(044)482-46-02

* [3]phc.org.ua

[4][IMG]

Best regards,

Public Health Center of the MOH of Ukraine

* e-mail: [5][email address]

* phone: [6]+38(044)482-46-02

* [7]phc.org.ua

[8][IMG]

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. file:///tmp/callto:+380444824602
3. https://phc.org.ua/
4. https://phc.org.ua/
5. mailto:[email address]
6. file:///tmp/callto:+380444824602
7. https://phc.org.ua/
8. https://phc.org.ua/