документ про виконання ОНП аспірантом

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію.

Згідно п. 11 Постанови КМУ № 261 від 23 березня 2016 р. (зі змінами) та абз. 2 п. 5 Постанови КМУ №167 від 06 березня 2019 р. аспіранти мають право подавати дисертацію до захисту в інші ЗВО (не той ЗВО, де він проходив підготовку в аспірантурі).

Перед тим як звернутися до іншого ЗВО з заявою про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації, аспірант має надати документ, який підтверджує, що він виконав відповідну освітньо-наукову програму у ЗВО, де він проходив підготовку в аспірантурі.

Питання:
Який саме документ про виконання освітньо-наукової програми аспірант має отримати у ЗВО, де він проходив підготовку в аспірантурі, та надати його до іншого ЗВО, де передбачається провести захист його дисертації у разовій спеціалізованій раді?

Це питання дуже важливе для аспірантів, які, через особливості своєї дисертації, не можуть знайти собі серед шатних працівників того ЗВО, де вони навчаються в аспірантурі, рецензентів, що відповідають вимогам Постанови КМУ №167 від 06 березня 2019 р., та змушені, через це, шукати вчених за напрямом дисертації у інших ЗВО.

Дуже сподіваюся на Вашу чітку відповідь, бо від неї залежать подальші дії багатьох аспірантів-випускників нашої країни!

З повагою,

Тетяна

Dak, Міністерство освіти і науки України

Доброго дня!

Дякую фахівцям МОНУ за вичерпну відповідь!

З повагою,

Тетяна