Документ про місце проживання ?

Павло Карпенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
надайте інформацію який саме документ про місце проживання вимагає
стаття 9 закону України "Про імміграцію" ? (В абзаці "Для надання
дозволу на імміграцію до заяви додаються такі документи:"),та в якому нормативно-правовому документі данний документ ,"документ про місце проживання",визначено?

З повагою,

Павло Карпенко

Від: Mail Delivery Subsystem

Your message to <[email address]> was automatically rejected:
Quota exceeded (mailbox for user is full)

Посилання

Від: Шеповалова Олена Вікторівна
Державна міграційна служба України


Attachment 40010201677 254 8 14 1.pdf
164K Завантажити відповідь


Здравствуйте, .

--
С уважением,
Шеповалова mailto:[email address]

Посилання