Доходи мера Харкова за 2018 рік (включаючи матеріальну допомогу, премії, доплати, надбавки)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Синовець Олег Олександрович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Синовець Олег Олександрович

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію про заробітну плату мера Харкова за цілий 2018 рік включаючи матеріальну допомогу, премії, доплати, надбавки, за вислугу років, тощо.

Звертаю Вашу увагу на те, що відповідно до ч. 5 ст. 6 ЗУ "Про доступ до публічної інформації") не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.

З повагою,

Синовець Олег Олександрович

Харківська міська рада

1 Attachment