договiр з пiдрядником який виконував будiвельнi роботи та - кошторис будiвництва паркувального майданчика за адресою м. Одеса, Люстдорфська дорога, 55/2 (непарна сторона)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- згiдно вiдповiдi вiд Департамента Транспорту Звязку та Дорожнього руху м. Одеса вiд 20.09.2017 №39/05-09-Б (ЗПИ), стосовно проведеного конкуру з визначення операторів паркувального майданчика за адресою м. Одеса, Люстдорфська дорога, 55/2 (непарна сторона)

Та

- Згiдно "Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одесі" №1251-VI від 20.09.2011р.
та твердження у П 1.3 що:
"спеціально відведена автостоянка – площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді м. Одеси, яка визначається Одеською міською радою із встановленням правил щодо відповідальності за збереження транспортного засобу. До спеціально відведених автостоянок можуть належати комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету з метою здійснення організації паркування транспортних засобів. Не належать до спеціально відведених автостоянок гаражі, автостоянки, власники або користувачі яких є платниками земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, а також земельні ділянки, що належать до прибудинкових територій та оформлені відповідно до вимог Земельного кодексу України; "

Прошу надати наступнi документи:
1. договiр з пiдрядником який виконував будiвельнi роботи за рахунок бюджета м. Одеси паркувального майданчика за адресою м. Одеса, Люстдорфська дорога, 55/2 (непарна сторона)

2. кошторис будiвництва паркувального майданчика за адресою м. Одеса, Люстдорфська дорога, 55/2 (непарна сторона)

Мета цього запиту э отримання документiв, якi б пiдтверждували те, що дiйсно паркувальний майданчик за адресою м. Одеса, Люстдорфська дорога, 55/2 (непарна сторона) побудовано за рахунок коштів місцевого бюджету а не за рахунок iнвесторiв ЖК Альтаир i згiдно цьому його можливо додавати до списку "спеціально відведена автостоянка".

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, прошу надати мені рахунок на сплату витрат на друк та копіювання документів розпорядником.

З повагою,
Сергій

КП "Одестранспарксервис",

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]