Договір з юридичною особою "Львівська міська рада"

Олексій Басалаєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати фотокопію з оригіналу розпорядження про передачу будинка №120 по вул. К. Левицького , та фотокопію акту прийому – передачі цього ж будинку юридичній особі з назвою «ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА»
2. Надати документ, (договір, доручення, тощо) У якому співвласники спільної сумісної власності - цілісного майнового комплексу, багатоквартирного будинку № 120 по вулиці К. Левицького міста Львів доручають, дають згоду на право розпоряджатися – реєструвати в якихось реєстрах, проводити експертні оцінки (у 2003 р.), користуватись, здавати в оренду або продавати частину нашого майна - цілісного майнового комплексу, а саме підвальне приміщення 5-1 – 5-7? юридичній особі з назвою «ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА»
3. Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати в електронному вигляді на мою електронну адресу.
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

З повагою,

Олексій Басалаєв

e-office_mail, Львівська міська рада

Ваш документ зареєстрований №3-Б-ЗПІ-206-33 від 09.02.2021

Лист згенеровано автоматично та не передбачає надсилання відповіді

[1]Лого Департамент Адміністративних Послуг
Львівська міська рада

пл.Ринок 1

Львів, Львівська обл. 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

References

Visible links

Беднарська Зоряна, Львівська міська рада

1 Attachment

æ̦ 1 Ҧ

Ħ

˦ ͦΦæ

:254-62-35 (. 254-62-35)

. 67

צ, צ . 79006

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]