Договір ТОВ «Коксовий завод «Новомет» з КП «Харківводоканал»

Кравченко Ірина

Доброго дня!

Згідно інформації від медіа-ресурсу «Новий регіон», ТОВ «Коксовий завод «Новомет» (Код ЄДРПОУ 42031832) уклав договір на постачання холодної води із КП «Харківводоканал» (код ЄДРПОУ 03361715) та використовує цю воду на підприємстві — https://www.facebook.com/newregionkh/pos...

Враховуючи вищенаведене, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Чи дійсно ТОВ «Коксовий завод «Новомет» уклав договір із КП «Харківводоканал» на постачання холодної води?

2. Яку саме воду поставляє КП «Харківводоканал» до ТОВ «Коксовий завод «Новомет»? Ту ж саму за якістю та параметрами, що й у житлові будинки чи іншу?

3. За якою ціною поставляє КП «Харківводоканал» воду до ТОВ «Коксовий завод «Новомет»?

4. Прошу надати кількість кубометрів води, спожитих ТОВ «Коксовий завод «Новомет» помісячно у першому півріччі 2021 року.

У разі, якщо запитана у пунктах 1-4 інформація є конфіденційною, службовою або таємною, то прошу протягом п'ятиденного строку надати завірену копію документу, на підставі якого вищенаведена інформація віднесена до відповідних категорій.

З повагою,

Кравченко Ірина

Любовь Николаевна Брыткова, Харківська міська рада

1 Attachment

Отдел по обращениям граждан,

2 Attachments

Доброго дня!

Надсилаєммо відповідь на Ваше запит від 31.07.2021.

З повагою,

КП "Харківводоканал"

Отдел по обращению граждан,

2 Attachments

Доброго дня!

Повторно надсилаємо відповідь на Ваше звернення.

З повагою

КП "Харківводоканал"