Договір надання послуг охорони ЗОШ 230, ПОВТОРНО

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

11.05.2018 був надісланий запит щодо охорони у школі 230, на даний час, а саме 05.12.2018 відповіді не надійшло, це свідчить про те, що працівники не відповідають своїм посадовим іструкціям, нажаль. Відписки по типу РУО нічого не знає, звертайтесь до адміністрації школи не підходить. РУО несе пряму відповідальність за дії, які чинить адміністрація шкіл та садочків, і тому копії всіх підписаних договорів повинні буди у РУО, або надані за потребою.
Тому прошу надати договір надання послуг з охорони, за яким діють охоронці на території школи № 230.

З повагою,

Світлана

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment

Шеверіна Тетяна залишив коментар ()

Батьківський комітет ,це юридична особа? Де вона зареєстрована?

Доброго дня!
Прошу надати договір надання послуг з охорони, за яким діють охоронці на території школи № 230, додаткова угода це повна інформація, яку запитували. Також прошу надати документіи, на якій підставі, згідно яких нормативних документів має право підписувати договори з охоронними фірмами директор школи 230 та голова батьківськог комітету школи 230. Згідно офіційних документів-листів від чиновників оплата послуг охорони - це відповідальність РУО Святошинського району, так як школа державна а не приватна, батьки не повинні сплачувати за охорону. Завтра Голова батьківського комітету підпише договір про продаж школи і РУО теж відписку напише, що ми тут ні до чого?

З повагою,

Світлана

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment