Договір аренди Благодійного фонду школи №73

Яна Іванова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня. У зв*язку з неповною відповіддю та не наданням договору аренди запит повторю та прохання.
Прошу Вас надати копію договору оренди Благодійного фонду школи №73 з загальноосвітньою школою №73. Та надати роз*яснення, щодо перебування цього благодійного фонду та стороніх осіб в школі№73, які не єучасниками освітнього процесу, в час пандемії і карантиних заходів щодо гострореспіраторної інфекції. Також Перебування даних осіб у кабінеті завгоспу (та інших) та використання комп*ютерного обладнаня (державне майно) в своїх цілях. Надати повне роз*яснення щодо пребування Т.Бордун в закладі освіти шоли №73. Також надати сканкопії щодо суми шкільного фонду , який батьки оплачували по класам з 2016 року по 2021 рік. але не було ні разу опридюднено на сайті школи.
Так як дана інформація має громадський інтерес, прошу Вас надати інформацію по кожному з пунктів в електронному виді (чітких нерозмитих сканкопій).

З повагою,

Яна Іванова

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Одеська міська рада

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Одеська міська рада

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Яна Іванова

Доброго дня!

З наданими вами відповідями вказано, що батьки співпрацюють з благодійним фондом закладу освіти. Томк прошу вас надати копію згідно якого наказу і ким та на яких засадах у школі № 73 юридично оформлений благодійний фонд. Тому Прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб відбувається виключно на добровільній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 р. № 1222 (із змінами) "Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування" з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку (лист Міністерства від 9 квітня 2012р. № 1/9-272).
Відповідальність
Керівники місцевих органів управління освітою та керівники навчальних закладів несуть відповідальність згідно із законодавством про боротьбу з корупцією. Вимагання коштів адміністрацією закладу загальної середньої освіти, педагогічними працівниками є незаконним та тягне кримінальну відповідальність відповідно до чинного законодавства.

Кримінальним кодексом України передбачено кримінальна відповідальність як за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ст. 368 ККУ), так і за пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі (ст. 369 ККУ).
У разі відсутності складу злочину визначеного КК України, осіб може бути притягнено до адміністративної відповідальності за адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Яна Іванова