Додаткова інформація щодо вивезення мулу з мулових майданчиків

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Радовенчик Олександр Владиславович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Радовенчик Олександр Владиславович

Доброго дня!

Отримавши 03.06.20р. відповідь від КП "Новомосковськ водоканал" на мій запит щодо вивезення мулу з мулових майданчиків прошу надати ще таку інформацію:

1. Яка була у підприємства необхідність сплатити всю суму за договором №132 ( 74 740 грн ) в день укладення договору 17.09.19р., тобто до виконання робіт (акт виконаних робіт датований 30.09.19р.)? Адже згідно п.2.2. договору №132 оплата повинна здійснюватся згідно акту виконаних робіт, а п.2.3. договору передбачав навіть можливість відстрочки платежу? І це при тому, що підприємством не виконувалась інвестпрограма, існувала та існує затримка по заробітній платі.
2. Хто виконував роботи на мулових майданчиках аналогічні тим, які виконувалися за договорами №126 та №132, за період з 2014 по 2018 р.? Який був обсяг робіт та на яку які суми ?
3. Чи виконувались такі роботи власними силами підприємства у вищезазначений період?
4. Чи проводить КП «Новомосковськ водоканал» лабораторні дослідження складу мулу? Якщо так, то прошу надати результати таких досліджень.
5. Яка кількість мулу ( в середньому за рік) ,поданого на мулові майданчики? Яка його вологість? Яка кількість і якість відведеної мулової води? ( облік за цими показниками передбачений Правилами технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України, затвердженими Наказом ДержжитлокомунгоспуУкраїни від 05.07.95р. № 30

З повагою,

Радовенчик Олександр Владиславович

Коваленко Ірина Звернення громадян,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Новомосковск водоканал,

2 Attachments

вт, 16 июн. 2020 г. в 09:26, Новомосковск водоканал
<[1][email address]>:

показати цитоване