Добровільний страховий стаж студента

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана Чубик, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

керуючись останніми змінами до ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а саме доповненням статті 12 (якою передбачена добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування) словами "у тому числі особи, які навчаються у вищих навчальних закладах за денною формою навчання" прошу роз'яснити порядок підтвердження такого статусу (особи, що навчалася у ВНЗ за денною формою навчання). Тобто хотілося б дізнатися, як мені підтвердити свій страховий стаж, який я отримала в період навчання в ВНЗ на денній формі навчання протягом вересня 2009 р. по травень 2014 р. Чи потрібно звертатися до ВНЗ зараз для отримання довідки про те, що я дійсно навчалася і потім цю довідку надавати в органи ПФУ, чи краще звернутися в ВНЗ з проханням, щоб вони зробили відповідний запис в трудовій книжці?

З повагою,

Оксана Чубик

Пенсійний фонд України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]