Добровеличківський КЗ "Добровеличківське навчально-виховне об'єднання" Добровеличківської районної ради'

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Що спонукало депутатів обласної ради передати освітній заклад Добровеличківської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з обласного бюджету на районний в травні 2016 року?

Чи були запити від керівництва Добровеличківського району на передачу Добровеличківської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з обласного на районний бюджет, якщо так, прошу надати копії цих звернень.

Чи виділялись кошти з обласного бюджету на утримання Добровеличківського КЗ "Добровеличківське навчально-виховне об'єднання" Добровеличківської районної ради' після передачі даного закладу на районий бюджет

З повагою,

Наталія

Кіровоградська обласна рада

Доброго дня Наталія,

Про надання інформації на Інформаційний запит

Monday, February 4, 2019, 5:56:32 PM, you wrote:

show quoted sections

--
З повагою,
Oblrada mailto:[kirovograd2 request email]

---
Цей електронний лист перевірено на відсутність вірусів антивірусною програмою Avast.
https://www.avast.com/antivirus

Посилання

Від: Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації

Посилання