До Департаменту архітектури, будівництва ЖКГ та енергозбереження Тернопільської ОДА

Проць Віра Ігорівна

Доброго дня!
На підставі статей 1,13,19,20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,просимо надати наступну інформацію.

17 вересня 2015 року ТОГО «ПРАВДА» звернулась до Департаменту архітектури, будівництва, ЖКГ та енергозбереження (Вих. №423 від 17.09.2015 року) з проханням скасувати містобудівні умови та обмеження, видані Відділом містобудування та архітектури Тернопільської районної державної адміністрації забудівнику ПАТ Березовицький комбінат «Будіндустрія» щодо земельної ділянки за адресою Тернопільський район смт.В.Березовиця пров. Микулинецький 15 № 27-3-15/14 від 05.05.2014року, як такі, що не відповідають чинному законодавству у сфері містобудування.

13 жовтня 2015 року ми отримали відповідь , що наше звернення направлено до відділу містобудування та архітектури Тернопільської РДА для розгляду та прийняття рішення, у встановленому порядку.Але з того часу, ми так ні від кого не отримали відповіді.

27 січня 2016 року в телефонному режимі нас повідомили, що Департамент повторно переслав наше звернення до відділу містобудування та архітектури РДА, оскільки, за поясненням працівника Департаменту, "відділ містобудування та архітектури Тернопільської РДА може скасовувати свої рішення, а не Департамент архітектури ОДА".

Хоча перед тим ми узгоджували з працівниками відділу містобудування та архітектури Тернопільської РДА в усному режимі,і вони повідомили нам, що скасовувати рішення відділу містобудування Тернопільської РДА має право Департамент архітектури Тернопільської ОДА. Саме тому ми і звернулись до Департаменту.

Отже, 27 січня 2016 року працівник Департаменту архітектури, будівництва, ЖКГ та енергозбереження переслав повторно до Відділ містобудування та архітектури Тернопільської районної державної адміністрації наше звернення, про що повідомив нам.

Та, станом на сьогодні, ми не отримували відповіді від відділу містобудування та архітектури Тернопільської РДА.

Можливо, вони відреагували на ваш, повторно направлений їм лист від Департаменту, тоді просимо надіслати нам копію їх відповіді.

Крім того, просимо також надіслати копії супровідних листів Департаменту архітектури, будівництва, ЖКГ Тернопільської ОДА до відділу містобудування та архітектури Тернопільської РДА, надісланого разом з нашим, повторно відправленим зверненням №423 від 17.09.2015 року, а саме в жовтні 2015 року та січні 2016 року.

Заступник голови ТОГО «ПРАВДА»,
Проць Віра Ігорівна

Тернопільська облдержадміністрація

Проць Віра Ігорівна залишив коментар ()

Дякую за відповідь.