До: Біляївська райдержадміністрація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Чесний, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Чесний

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; - для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара.

Я земельними ділянками не володію.
Бажаю реалізувати своє право громадянина України на отримання земельної ділянки для індивідуального будівництва.

Для вибору бажаного місця розташування земельної ділянки, прошу Вас надати інформацію: (кадастрові карти (плани) або інші графічні матеріали) щодо вільних земельних ділянок в селищі Усатове, придатних для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Або надати інформацію до кого звернутись для отримання зазначеної інформації.

З повагою,

Олександр Чесний

Біляївська райдержадміністрація

=

Олександр Чесний

Доброго дня!
Я не зрозумів Вашої відповіді. Причому тут Великодальницька сільрада, і чому моє звернення надійшло з Одеської прокуратури? я всього диш просив надати дозвіл до публічної інформаціі щодо вільних земельних ділянок для будівництва приватного будинку на територіі Нерубайської селищної ради в селищі Усатове. Прошу надати мені графічні матеріали (мапи) або іншу інформацію щодо вільних земельних ділянок. дякую.

З повагою,

Олександр Чесний

Біляївська райдержадміністрація

Доброго ранку!Просимо вибачення,виникла помилка ,вставили не той документ.
=

Біляївська райдержадміністрація

=