ДНЗ №153 - бюджетний запит, інші питання

Доброго дня!
Не отримала відповіді на свій запит, тому подаю його повторно і попереджую, що у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію «бюджетного запиту» (Клопотання) з розрахунками ДНЗ 153 м.Львова на 2018/2019 рр
2. Прошу роз'яснити, хто повинен доглядати за килимовим покриттям в ДНЗ, що куплений на гроші батьків, який взяли на баланс в ДНЗ. Цікавить, чи прописано конкретно чим і як його чистити і в чиї посадові обовязки це входить. Чи передбачається хімчистка і як часто.
3. Ігровий майданчик на території ДНЗ - хто зобов'язаний його фарбувати і міняти пісок? (Пісок привезли, а носити в пісочниць "попросили" батьків)
4. В ДНЗ 153 м. Львова в групі "Калинонька" на стіні грибок і це ненормальні умови для дітей. Протікає дах. Коли конкретно заплановано ремонт даху і ремонт групи?

Відповідь прошу надати у встановлений законом термін.
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржена відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Галина