ДНЗ 221 Пілот

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кароліна Сіліченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Кароліна Сіліченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати фотокопію діючого договора аренди стосовно приміщення за адресою мЗапоріжжя ,вул .Бородинська 10А ,де розміщений комунальний дитячий навчальний заклад 221 Пілот .

З повагою,

Кароліна Сіліченко

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради, Запорізька міська рада

2 Attachments

!

 

, infosector

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Кароліна Сіліченко

Доброго дня!

Please pass this on to the person who conducts Freedom of Information reviews.

I am writing to request an internal review of Запорізька міська рада's handling of my FOI request 'ДНЗ 221 Пілот'.

Комунальний учбовий заклад ясла сад 221 Пілот знаходиться в приміщенні за адресою 69096, м.Запоріжжя,вул.Бородинська 10а ,яке належить юридичній особі та є її приватною власністю ,що суперечить законодавству . Рішення Запорізької міської влади про повернення данного приміщення на балан міста було не виконане юридичною особою .Запорізька міська рада не подала до суду на юридичну особу .
Тому в мене з’явилось питання на підставі якого документа комунальний садок використовує дане приміщення ,бо згідно законодавства Територіальний відділ освіти не маж права ремонтувати за бюджетний рахунок приватні приміщення ,тому колишній директор Сироватко Ольта та теперішній Качата Ольга Іванівка вимагають готівкові та безготівкові кошти з батьків злочинним методом ,порушуючи статті 189 та 190 кримінального кодексу України.

Повна історія моїх запитів доступна за адресою: http://dostup.pravda.com.ua/request/dnz_...

З повагою,

Кароліна Сіліченко

Катерина Ємельянова,

1 Attachment