Дитячий табір "Дружба"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

В місті Одеса, по провулку Ванному, 6 розміщується заклад «Дитячий оздоровчий табір «Дружба» Одеської обласної організації профспілки працівників держустанов», (далі - табір "Дружба).
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати копії правовстановлюючих документів на земельну ділянку за адресою: м. Одеса, пров. Ванний,6 із зазначенням кадастрового номеру земельної ділянки.
2. Надати інформацію, чи приймалися Одеською обласною державною адміністрацією рішення/розпорядження щодо земельної ділянки за адресою: м. Одеса, пров. Ванний,6. Надати їх копії.
2. Надати інформацію, у чиєму фактичному користуванні перебуває земельна ділянка за адресою: м. Одеса, пров. Ванний,6 та чи передавалася вказана земельна ділянка у власність/користування фізичним та/або юридичним особам.
3. Надати інформацію про будівлі та споруди, які розташовані на вказаній земельній ділянці.
4. Надати інформацію, чи функціонує сьогодні за вищевказаною адресою табір "Дружба", надати копії його статутних документів.
5. Надати інформацію, які кошти були виділенні на забезпечення функціонування табору "Дружба" у 2020 році.
6. Поінформувати, чи планується у 2020 році реконструкція будівель та споруд табору "Дружба", надати інформацію про розроблену проектну та кошторисну документацію.

У випадку, коли Одеська обласна державна адміністрація не є належним розпорядником запитуваної інформації прошу направити запит за належністю або надати інформацію про належного розпорядника.

З повагою,

Катерина

Грачова Альона Миколаївна, Одеська обласна державна адміністрація

1 Attachment