Директор та "Батьківський комітет " гімназія 257 Киев

Колончак Вікторія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Оскільки відповідно до ст.39 Закону України "Про загальну середню освіту", керівництво закладом загальної середньої освіти здійснює директор, повноваження якого визначаються законом, статутом закладу освіти та трудовим договором", всі дії та рішення директора, як керівника, повинні бути чітко регламентовані й передбачені. І навпаки - директор не має права робити те, що не передбачено. Звідси - все, що відбувається у школі повинно мати чіткий регламент, передбачено в нормативних документах, бо за це відповідальність лежить на директорі закладу. Більше року у гімназії фактично відсутній директор. Його роль виконує в.о., Маєвська Н.В., яка займається травлею талановитих вчителів, які лишають школу , бо мусять це зробити після дій директора, в результаті чого школа лишилась без кваліфікованих викладачів-предметників, та закриває очі на діяльність незаконного угруповання під назвою "батьківський комітет школи" начолі із Людмилою Ковальською, яка у категоричній формі вимагає з батьків кошти. "Батьківский комітет школи" не стурбований стосовно плісняви у класах та якістю води у шкільних фонтанчиках
, а займається лише вимаганням коштів з батьків.
Згідно постанови КМУ від 16 жовтня 2014 р. № 630 Про затвердження Положення про Міністерство освіти і науки України основними завданнями МОН :" здійснює нормативно-правове регулювання у сферах освіти і науки....державний нагляду (контроль) за діяльністю навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, які надають послуги у сфері освіти...незалежно від їх підпорядкування і форми власності; "... здійснює нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення функціонування навчальних закладів".
Враховуючи викладене вище, прошу розяснити:

-на яких правових підставах існує та проводить діяльність так званий "батьківский комітет школи " гімназії "Синоозерна "м.Києва 257?

-якою є його організаційно-правова форма? хто входить до його складу? коли й ким він був обраний?

- якими нормативно-правовоми підствами керується "батьківський комітет школи" загалом та його "голова" Людмила Ковальська зокрема, оголошуючи про необхідність збирання готівкових коштів на потреби щколи № 257 м. Києва?

- яким чином видеться облік готівкових коштів, які збирає з батьків "батьківський комітет школи " цього комунального підприємства з надання освітніх послуг?

- які саме запити крівницта школи № 257 м.Києва щодо віділення необхідного фінансування на потреби комунального начального закладу надходиди до розпорядника коштів у 2018 році?

- які запити крівницта школи № 257 м.Києва щодо виділення необхідного фінансування на потреби комунального начального закладу було задоволено у 2018 році?

Також прошу повідомити, які саме дії були наявними з боку диерктора комунального закладу з надання освітніх послуг гімназія "Синоозерна" № 257 для уникнення будь-яких порушень чинного законодавства з боку "батьківського комітету школи" та його "голови", які директор гімназії не може не бачити, якщо це бачать всі учасники освітнонього процесу: й учні, й батьки, й вчителі.

З повагою,
від імени батьків

Колончак Вікторія

Тараннік-Ткачук К., Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

Тараннік-Ткачук К., Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

1 Attachment

З повагою, Управління економіки і фінансів, Департаменту освіти і
науки,молоді та спорту в.о.Київради (Київської міської державної
адміністрації)