Директор департаменту споживчого ринку та сфери послуг

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пан Федір, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- на підставі якого документу призначенений Терент*єв Дмитро Олександрович на посаду директора департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міської ради? Надайте копію цього документу та контракту.
- чи допускається в органах місцевого самоврядування призначення "за контрактом"?
- чи проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту споживчого ринку та сфери послуг? Коли саме проведено цей конкурс?
- чи проходив Терентєв Д.О. спеціальну перевірку перед призначенням на посаду, як те передбачено вимогами чинного законодавства?
- чи допускається призначення до органів місцевого самоврядування без проходження спеціальної перевірки?
- коли та в якому засобі масової інформації оприлюднено оголошення про наявність вакантної посади директора департаменту споживчого ринку та сфери послуг?
- коли, на підставі якого документу та за якою статтею КЗпП звільнено попереднього директора зазначеного департаменту?
- надайте копію декларації про майно, доходи, витрати і зобов*язання фінансового характеру за 2015 рік Терент*єва Д.О.

З повагою,

Пан Федір

Юлия Колесник,

1 Attachment