Диплом про вищу освіту, пов`язаний із використанням іноземної мови

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Які кваліфікаційні документи, пов'язані з використанням іноземних мов, МОН визнає для присвоєння вченого звання доцента?
А також, які кваліфікаційні документи, зокрема диплом про вищу освіту, визнає МОН відповідно до п. 2 Постанови КМУ "Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності (вимоги щодо володіння англійською мовою на рівні В2 за Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти або кваліфікаційні документи (диплом про вищу освіту, науковий ступінь), пов’язані з використанням зазначеної мови одним із членів проектної групи під час провадження підготовки іноземців та осіб без громадянства) ?
Я працюю у Вінницькому національному технічному університеті, викладачем. Зокрема, якщо в 2009р. у цьому ж університеті я отримала диплом бакалавра менеджменту з додатковою спеціалізацією по технічному перекладу з англійської мови та зовнішньоекономічних звязків. Загальна кількість годин з дисциплін, які вивчались англійською мовою, становить 1422год. Англійською мовою було захищено бакаларську роботу, є затверджено на сертифікаті та складено держ.іспит.
Чи є цей документ дипломом про вищу освіту, що підтверджує використання англійської мови? Чи потрібно додатково ще отримувати сертифікат B2 ?

З повагою,

Любов Філатова

Доброго дня!

Надсилаю Вам посилання на диплом та виписку, сертифікат.

https://www.dropbox.com/s/mjjdfqpzwv1tip...
https://www.dropbox.com/s/qojbn2utcxcz0t...
https://www.dropbox.com/s/r7pc6ofshujya9...
https://www.dropbox.com/s/ioa9yoy1lmd8oe...
https://www.dropbox.com/s/chcvhkizmww2l9...
https://www.dropbox.com/s/jl12bytrbqr6x2...

З повагою,

Любов Філатова

Від: Департамент Атестації Кадрів
Міністерство освіти і науки України

Посилання