діяльність ЖБК

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Брославець Вячеслав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Брославець Вячеслав

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи має право Обслуговуючий (Житлово-будівельний) Кооператив проводити відключення власників квартир від електропостачання, у разі наявності в них заборгованості та відсутності індивідуальних договорів з постачальником послуг (Кооператив виступає, як колективний споживач електричної енергії).? Якщо так, прошу надати інформацію, щодо процедури відлючення.

Чи має право Обслуговуючий (Житлово-будівельний) Кооператив проводити відключення власників квартир від внутрішньобудинкових мереж електропостачання, у разі наявності в них заборгованості перед Кооперативом та відсутності індивідуальних договорів з постачальником послуг (Кооператив виступає, як колективний споживач електричної енергії).?Якщо так, прошу надати інформацію, щодо процедури відлючення.

З повагою,

Брославець Вячеслав

Від: ITROBOT
Міністерство розвитку громад та територій України

надання роз'яснення щодо процедури відключення споживачів від
електропостачання

Посилання

Від: mailbox

Посилання

Від: mailbox

Посилання