Діяльність приватного нотаріуса Баршацького Ігоря Вікторовича

Тиховський Тарас

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Чи проводило Міністерство юстиції України перевірку діяльності нотаріусаБаршацького Ігоря Вікторовича щодо вчинення виконавчих написів на кредитних договорах, які не були завірені нотаріально? Якщо так, то які результати перевірки?
2.Чи є чинним свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю, видане Міністерством юстиції України Баршацькому Ігорю ВІкторовичу?
3. Якщо свідоцтво анульоване, з якого часу припинена діяльність цього нотаріуса?
4. Чи оскаржене нотаріусом Баршацьким І.В. це рішення про анулювання свідоцтва, якщо так, до якої установи та яке рішення (якщо таке є) прийняте за наслідками скарги?
5. Чи передав приватний нотаріус Баршацький І.В. документи нотаріального діловодства та нотаріального архіву до відповідного державного нотаріального архіву, як це передбачено ч. 5 ст. 30-1 ЗУ "Про нотаріат", пунктом 5.10. наказу Мін’юсту від 22.12.2010 № 3253/5 «Про затвердження правил нотаріального діловодства»?
6. Яка адреса робочого міста та засоби зв'язку нотаріуса Баршацького І.В. до припинення його нотаріальної діяльності?

З повагою,

Тиховський Тарас

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Нотаріат Київ,

1 Attachment

--
Управління нотаріату
Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)