діяльність приватного нотаріуса Грисюк О.В.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вишняк Віктория, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Вишняк Віктория

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

12.12.2021 року , мною на ім`я приватного нотаріуса Києво-Святошинського (Бучанського) районного нотаріального округу Київської області Грисюк О.В за адресою, яка значиться в Єдиному реєстрі нотаріусів : 08132, Києво-Святошинський р-н., м. Вишневе, вул. Європейська, буд. 11, кв. 2, рекомендованим листом направлено запит , щодо надання копій документів. Зазначене поштове відправлення з відміткою про те, що адресат відсутній за вказаною адресою.

Також в Єдиному реєстрі нотаріусів міститься інформація про те, що приватний нотаріус Грисюк О.В. тимчасово не діє.

Прошу надати наступну інформацію:
1. За якою адресою знаходиться робоче місце приватного нотаріуса Києво-Святошинського (Бучанського) районного нотаріального округу Київської області, документи нотаріального діловодства та архів приватного нотаріуса.
2. Щодо підстав зупинення дільяності приватного нотаріуса Грисюк О.В. з якої дати його дільність зупинена.

З повагою,

Вишняк Віктория

Відділ з питань нотаріату у Київській області,

1 Attachment

--
З повагою,
відділ з питань нотаріату у Київській області
Управління нотаріату ЦМУМЮ (м. Київ)
тел.: 044 294 61 45 (32)
вул. Є. Сверстюка, 15, м. Київ, 02002