Діяльність конкурсної Комісії щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги "Положення про конкурсну Комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком", затвердженого рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від 27.06.2017 № 137,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії протоколів засідань конкурсної Комісії щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком за 2017-2018 роки.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]