Діяльність інклюзивно-ресурсного центру

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до постанови КМУ від 12.07.2017 № 545 "Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр" (зі змінами та доповненнями) засновниками інклюзивно-ресурсних центрів є представницькі органи місцевого самоврядування об'єднаних територіальних громад, районнні, міські , районні у містах ради. У разі обслуговування дітей з особливими освтніми потребами з інших адмінстративно-територіальних одиниць або об'єднаних територіальних громад інклюзивно-ресурсний центр не пізніше 15 числа наступного місяця з дня звернення за допомогою чи супроводженням інформує про них засновника та відповідний структурний підрозділ з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів органів управління освітою. Оскільки утримання комунальної установи передбачає виплату заробітної плати педагогічним працівникам, сплату за користування комунальними послугами, утримання (у разі наявності ) службового транспорту, зміцнення матеріально-технічної бази Центру тощо. Виникає питання, як вирахувати сумму витрат на проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, які підлягають відшкодуванню від інших адмінстративно-територіальних одиниць або об'єднаних територіальних громад?

З повагою,

Юлія

Від: Міністерство освіти і науки
Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання