діяльність Інклюзивно-ресурсних центрів (штатний розпис)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

враховуючи зміни до постанови КМУ від 12.07.2017р. №545, виникає необхідність внесення змін до штатного розпису ІРЦ.

Запитання:
1. Який норматив штатної чисельності фахівців (консультантів), якщо кількість дітей, які проживають на території громади, НЕ ПЕРЕВИЩУЄ відповідно 7 та 12 тис. осіб? (у попередній редакції постанови були зазначені нормативи для введення педагогічних посад у відповідності до кількості дітей/порушень).

2. При введенні до штатного розпису посади "фахівець (консультант)" (після внесення відповідних змін до Класифікатора професій України) чи має конкретизуватися у штатному розписі напрямок роботи такого спеціаліста: практичний психолог, вчитель-реабілітолог, вчитель-логопед тощо?

3. Відповідно до ст. 103(2) БКУ оплата праці з нарахуваннями здійснюється за рахунок освітньої субвенції. Залишки освітньої субвенції, що не використані по підсумках бюджетного року, залишаються у відповідному місцевому бюджеті. Разом з тим, існує вимога Департаменту фінансів ОДА що перерахування залишків субвенції ЗП педагогів ІРЦ до обласного бюджету. Чи є правомірною така вимога?

З повагою,

Катерина

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]