Дев'ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування #5

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також відповідно до рішення Івано-Франківської обласної ради від 27.11.2018 № 822-p "Про підсумки обласних конкурсів
розвитку місцевого самоврядування" прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію проекту-переможця дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування під назвою "Облаштування рекреаційновідпочинкової зони - "Солотвинські дуби", який був поданий Солотвинською селищною радою Богородчанського району.
2. Копії всіх супровідних документів, які були подані разом з цим проектом, а саме:
- копію реєстраційної картки проекту;
- копію заяви про участь проекту в конкурсі;
- копію рішення Солотвинської селищної ради про затвердження проекту.

З повагою,

Ігор Сенич

Доброго дня!

Хочу повідомити Вас, що не отримав відповіді на свій запит у визначений законом час! Тому, відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», у разі ненадання або надання неповної інформації, я маю право і буду оскаржувати бездіяльність розпорядника до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Щиро надіюся, що запит не був проігнорований, а затримка в наданні інформації пов'язана з періодом державних свят. В противному випадку буду змушений звертатися до суду!

З повагою,

Ігор

Від: Обласна Рада Івано-Франківська
Івано-Франківська обласна рада


Attachment SKM 22719011116290.pdf
365K Завантажити відповідь


Посилання

Доброго дня!

Дякую за швидку відповідь та додаткові роз'яснення! У випадку копій проектів, відповідно до Вашої рекомендації, буду звертатися безпосередньо до розробників запитуваних проектів.

Тому, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також відповідно до рішення Івано-Франківської обласної ради від 27.11.2018 № 822-p "Про підсумки обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування" прошу надати наступні документи:

- копію реєстраційної картки проекту;
- копію заяви про участь проекту в конкурсі;
- копію завіреної копії рішення відповідної ради про затвердження проекту.

відповідно для кожного з запитуваних проектів.

З повагою,

Ігор

Від: Обласна Рада Івано-Франківська
Івано-Франківська обласна рада


Attachment SKM 22719011812030.pdf
260K Завантажити відповідь


Посилання

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», , а також відповідно до рішення Івано-Франківської обласної ради від 27.11.2018 № 822-p "Про підсумки обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування" наполегливо прошу надати наступні документи:

- копію реєстраційної картки проекту;
- копію заяви про участь проекту в конкурсі;
- копію завіреної копії рішення відповідної ради про затвердження проекту.

Відповідно для кожного з запитуваних проектів.

Звертаю Вашу увагу, що у відповіді на мій запит від 18.01.2019 року на номер 11-2/1/88/156 вами було формалізовано відповідь та рекомендовано мені звернутися за наданням інформації до переможців конкурсу, чим було порушено ЗУ «Про інформацію» , а саме пункт 2 статті 7 цього закону каже: «ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації, за винятком випадків передбачених законом. Також пункту 2 статті 22 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», вказує: що «відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою у наданні інформації» Крім того підпункт 4 пункту 1 статті 14 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» говорить, «Розпорядники інформації зобов’язані: визначити спеціальні місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, а також надавати право запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо». Тому нагадую вам що відповідно до витягу зі статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення : «Порушення ЗУ «Про доступ до публічної інформації», а саме необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

З вище наведеного, прошу надати в термін запитувану мною інформацію.

З повагою,

Ігор

Від: Обласна Рада Івано-Франківська
Івано-Франківська обласна рада


Attachment SKM 22719012915500.pdf
4.2M Завантажити відповідь


Посилання

Доброго дня!

Дуже дякую за всі незручності!

З повагою,

Ігор