Детский сад

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ирина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В детской саду 198 г.Днепр по просп.Металлургов 43 ужасное состояние тротуарных дорожек, неоднократно обращались к заведующей сада, с просьбой принять меры, на что она отвечает, цитирую:" Ой, куда мы только не обращались, везде отказы". Ни одной заявки и письменного отказа мы не видели. Прошу принять меры по устранению данной проблемы. Спасибо.

З повагою,

Ирина

vidkryta-vlada, Дніпровська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]