Деталі щодо договору між парком, управлінням освіти та цифротрейдом

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У відповіді на попередній запит про діючі договори про співпрацю управління освіти Чернівецької міської ради (https://dostup.pravda.com.ua/request/dii...) йшлося про те, що рішенням виконкому №265/11 від 22.06.2018 року було вирішено, зокрема:

1. Продовжити договір про спільну діяльність, укладений 29.06.2016 р. між управлінням освіти Чернівецької міської ради, Центральним парком культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка та товариством з обмеженою відповідальністю «Цифро трейд» до проведення конкурсу про розміщення
об'єкту соціально-культурного призначення для обслуговування відвідувачів парку.

2. Департаменту економіки міської ради спільно з відділом інвестицій та міжнародних зв'язків міської ради до 01.09.2018 р. розробити та подати на затвердження умови конкурсу про розміщення об'єкта соціально-культурного призначення для обслуговування відвідувачів парку,- після чого провести конкурс відповідно до затверджених умов.

Прошу надати інформацію (документи) про таке:

1. Чи заслуховувався звіт про виконання вказаного договору на виконкомі, а також прошу надати копію звіту (чи звітів) за минулі періоди за весь час дії договору про співпрацю.

2. Станом на 20 вересня 2018 року, чи розробили Департамент економіки міської ради спільно з відділом інвестицій та міжнародних зв'язків міської ради умови конкурсу про розміщення об'єкта соціально-культурного призначення для обслуговування відвідувачів парку? Якщо так, то прошу надати ці умови конкурсу.

З повагою,

Grygorii Sorochan

Управління освіти Чернівецької міської ради,

1 Attachment