Державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лубенець Ростислав Ігорович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лубенець Ростислав Ігорович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Згідно пункта 10 частини 2 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 31.01.2019 року в Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості про юридичну особу: Місцезнаходження юридичної особи.
Наказом Міністерства юстиції України №3268/5 від 18.11.2016 року затверджені форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. У кожній формі є обов’язкова графа для заповнення: «Місцезнаходження юридичної особи», у якій заявник повинен заповнити: область, місто, вулиця, будинок.
Ураховуючи вищевказане, прошу надати роз’яснення, а саме чому в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань при пошуку Детальної інформації про юридичну особу: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНСКОНТИНЕНТ ГРУП", код ЄДРПОУ 38600280, у графі «Місцезнаходження юридичної особи» не вказана назва Вулиці?
Також прошу надати відомості щодо повного місцезнаходження юридичної особи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНСКОНТИНЕНТ ГРУП", код ЄДРПОУ 38600280.

З повагою,

Лубенець Ростислав Ігорович

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]