Депутатські фонди

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Катриченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Катриченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Який загальний розмір депутатського фонду (у рамках спеціальної програми по вирішенню соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців або/та задля надання матеріальної допомоги виборцям та на основі Стаття 68 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”) було передбачено у бюджеті міста у 2014 та 2015 році, 2019 та 2020 роках (передбачено у бюджеті)? Просимо надати дані по кожному року окремо.

2) Який розмір фонду був у кожного окремого депутата міської ради у 2014 та 2015 роках, 2019 та 2020 роках (передбачено у бюджеті)? Просимо також надати дані по кожному року окремо.

З повагою,

Тетяна Катриченко

Відділ звернень, Чернівецька міська рада

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Почему многие инвесторы выбирают первичную
недвижимость? https://bit.ly/2REwmD8