Департамент освіти і науки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- кількість комунальних загальноосвітніх навчальних закладів м. Запоріжжя.

- кількість директорів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів м. Запоріжжя пенсійного віку.

- перелік з зазначенням номеру та назви ЗНЗ , в якому посаду директора обіймає керівник пенсійного віку.

- перелік ЗНЗ м. Запоріжжя з зазначенням номеру та назви ЗНЗ , в якому посаду директора обіймає керівник від 5 до 10 останніх років, який на даний час досягнув пенсійного віку.

- перелік ЗНЗ м. Запоріжжя з зазначенням номеру та назви ЗНЗ , в якому посаду директора обіймає керівник від 10 до 15 останніх років, який на даний час досягнув пенсійного віку.

-перелік ЗНЗ м. Запоріжжя з зазначенням номеру та назви ЗНЗ , в якому посаду директора обіймає керівник від 15 до 20 останніх років, який на даний час досягнув пенсійного віку.

- перелік ЗНЗ м. Запоріжжя з зазначенням номеру та назви ЗНЗ , в якому посаду директора обіймає керівник від 20 і більше останніх років, який на даний час досягнув пенсійного віку.

З повагою,

Катерина

Міський департамент онмс,

1 Attachment